VMS-40 - sharrë elektrike me zinxhir Shfaq të madhe

VMS-40 - sharrë elektrike me zinxhir

VMS-40

Produkt i ri

Motor: 2T DC 38 1200 Watt Zinxhir Oregon katran: 3/8" Dhëmb: 0.05 Në" Sweaters: 57 Pesha: 5 Kg anti-Dridhje Automatike Lubrifikim Bar Oregon

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 145 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 145 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,45 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

145,91 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Sharrë elektrike me zinxhir Energji VMS-40 është dritë dhe të besueshme.

Veçanërisht të përshtatshme për punën e sbrancatura, pastrimin e pyjeve, tëharrje dhe prerjes së druve të zjarrit. E pajisur me zinxhir dhe bar origjinale OREGON

Lehtë për të rregulluar me tensioner pozicionuar anash.

Të sigurt, në sajë të zinxhirit të frenave, ergonomik të trajtojë dhe anti-dridhje të sistemit.

Cilësi të shkëlqyera / raportit të çmimeve.

Komente