VMS-45 - sharrë elektrike me zinxhir Shfaq të madhe

VMS-45 - sharrë elektrike me zinxhir

VMS-45

Produkt i ri

Motor: 2T DC 45 Watts 1500 Oregon katran: 0.325" Dhëmb: 0.05" Rrjetë: 72 Pesha: 7 Kg anti-Dridhje Automatike Lubrifikim Bar Oregon

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 157 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 157 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,57 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

157,01 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Sharrë elektrike me zinxhir Energji VMS-45 është dritë dhe të besueshme.

Veçanërisht të përshtatshme për punën e sbrancatura, pastrimin e pyjeve, tëharrje dhe prerjes së druve të zjarrit. E pajisur me zinxhir dhe bar origjinale OREGON

Lehtë për të rregulluar me tensioner pozicionuar anash.

Të sigurt, në sajë të zinxhirit të frenave, ergonomik të trajtojë dhe anti-dridhje të sistemit.

Cilësi të shkëlqyera / raportit të çmimeve.

Komente