VS-400 - Tagliatronchi Shfaq të madhe

VS-400 - Tagliatronchi

4507840

Produkt i ri

Motor Monofare 220 V / 2200 Watt.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 315 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 315 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,15 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

315,61 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Max prerë diametër 130 mm.

Pesha 44 Kg.

Widia Brisk.

Komente