CS 340 - sharrë elektrike me zinxhir-35 cm

CS 340 14"

Produkt i ri

Modeli i gjeneratës së re, dhe të avancuara të teknologjisë.

Ideale për prerjen e druve të zjarrit dhe të vogla, punë në kopsht.

Motor OxyPower.

Tiparet kryesore janë të fillojë-up e ka ndihmuar dhe e pajisjeve raft të integruar.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 189 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 189 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,89 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

189,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ideale për prerjen e druve të zjarrit dhe të vogla, punë në kopsht.

Motor OXYPOWER që jep më shumë fuqi për të dhënë zhvendosjen.. Deri 30% reduktim në konsumin e karburantit dhe 20% reduktimi i emetimeve në krahasim me të mëparshme brez i sharra McCulloch.

Anti-Dridhje të sistemit me një ulje prej 25 % në krahasim me modelet e mëparshme.

Fillimi i shpejtë në sajë të Buta Fillojnë që redukton e 40% e forcës së domosdoshme për të copëtuar, abetare që fillon qark e përzierje e karburantit dhe redukton numrin e hauling litar.

I pajisur me Sistemin e Centrifugale të Pastrimit, pastrimin e sistemit të ajrit për të zgjatur kohën në mes të zëvendësimit dhe të tjera të filtrit.

Mjet i integruar

Karakteristika CS 340

OxyPower

OxyPower

E motorit të ri OxyPower ul nga 20% konsumin e karburantit dhe 70% të emetimeve të ndotësve. Më shumë çift rrotullues të mira për prerjen e efikasitetit.

Soft Start

Butë Të Fillojë

Ul 40% forcën e nevojshme për të copëtuar, duke e bërë atë më të lehtë për të filluar.

Porta-attrezzi integrato

Pajisjet raft integruar

Një mjet në dorë, të fshehur nën trajtuar në anën e pasme.

Pompa carburante

Lëndë djegëse pompë

Pajisja është e lirë nga ajri kanalet e kalimit të karburantit, për të lehtësuar të fillojë-up.

Interruttore stop integrato con leva aria

Stop kaloni me të integruar të ajrit levë

Stop kaloni me të integruar të ajrit levë.

Indicatore livello carburante

Lëndë djegëse e nivelit të vlerësuar

Në sajë të lëndës djegëse, niveli tregues ju mund të lehtë të kontrolloni sasinë e të përzierje të mbetur në tank.

Freno catena inerziale/manuale

Inercia e zinxhirit të frenave/doracak

Frenave mekanike inerci.

Impugnature morbide

Prekje të butë të mbërthen

Prekje të butë të mbërthen të rehatshme për përdorim.

Visuale di taglio

Vizuale prerja

Lejon për një pamje më të qartë, për të siguruar një kënd të rehatshëm, të përsosur të prerë.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
Bar gjatësi35
Dimensioni e peso
Pesha (kg)5.2
Default
GaranciDy vjet