CKm 50 - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti lëngshme unazë, të vetme-faza Shfaq të madhe

CKm 50 - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti lëngshme unazë, të vetme-faza

CKm 50

Produkt i ri

Rrjedha deri në 40 l/min (2.4 m3/h). Kreu deri në 31 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 126 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 126 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,26 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

126,19 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ata janë të rekomanduara për të pompimit diesel/naphtha, ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Faleminderit për specifike parimin e operacionit janë një zgjidhje të lehtë në të gjitha rastet në të cilat një kërkesë për një vetë-mbushje baruti pompë kompakt ose të lëngshme fluksit të ulët ose të parregullta, ose të përziera me ajër.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës CKm

LLOJI
të vetme-faza
CKm 50
CKm 80
CKm 90
CKm 50-BP
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
0.250.33

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)00:50
Thithjen në 230V (NJË)3.0
Capacitor12.5 μF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)40
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)35
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje3/4 "
Prizë3/4 "
Trupi i pompëCast Iron
Impellertunxh
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)12
Lartësia (cm)15.2
Thellësia (cm)25.4
Pesha (kg)7.5
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave CK

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë CK Pedrollo pompa.

Shkarkime (684.62k)