CKRm 90-të E - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti lëngshme Shfaq të madhe

CKRm 90-të E - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti lëngshme unazë, të vetme-faza

CKRm 90

Produkt i ri

Prurjes deri në 50 l/min (3 m3/h). Kreu deri në 49 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 191 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 191 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,91 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

191,33 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa PEDROLLO e vijës CKR, me të dyfishtë para veshin pjatë, anti-lock e frenimit, e rekomanduar për të pompuar diesel/naphtha, ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Faleminderit për specifike parimin e operacionit janë një zgjidhje të lehtë në të gjitha rastet në të cilat një kërkesë për një vetë-mbushje baruti pompë kompakt ose të lëngshme fluksit të ulët ose të parregullta, ose të përziera me ajër.

Faleminderit për specifike parimin e operacionit janë një zgjidhje të lehtë në të gjitha rastet në të cilat një kërkesë për një vetë-mbushje baruti pompë kompakt ose të lëngshme fluksit të ulët ose të parregullta, ose të përziera me ajër.

Modele dhe punën e CKRm

LLOJI
të vetme-faza
CKRm 80
CKRm 90
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)5.1
Capacitor20 μF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)50
Përhapja min. (m.)13
Max kokë. (m.)51
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëCast Iron
Impellertunxh
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)14
Lartësia (cm)18
Thellësia (cm)29.6
Pesha (kg)10.9
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Data fletë CKR

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë CKR Pedrollo pompa.

Shkarkime (752.56k)