Bërryl në 90 Gradë me derivim mashkull Pamjen më të mëdha

S130016012

Supreme

S130016012 - Bërryl 90 gradë 16 compression x 1/2"

Në devijim mashkull.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1,11 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i lidhjesCurva
Lloji i sulmit1/2"
Madhësia bashkangjitje1/2"
Diametri (cm)1.6

Më shumë info

I përshtatshëm projektuar për transportin e lëngjeve nën presion, të karakterizuar nga sistemi inovative Poseidon që ju lejon për të balancuar nënshkrimin e veprimit në tub, duke vepruar në nivel të vidhosje e ferrule: në këtë mënyrë ne fitojmë maksimale operative e sigurisë në të gjitha të jetë e mundur kushtet e përdorimit dhe çdo cilësi karakteristike të tub.

I përshtatshëm karakterizohet edhe e lehtë dhe të shpejtë në rritje, e cila nuk ka nevojë për ndonjë përgatitje të veçantë të tub.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
Lloji i lidhjesCurva
Specifiche tecniche
Lloji i sulmit1/2"
Madhësia bashkangjitje1/2"
Dimensioni e peso
Diametri (cm)1.6

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...