CPm 130 - centrifugale Pompë elektrike, të vetme të fazës Shfaq të madhe

CPm 130 - centrifugale Pompë elektrike, të vetme të fazës

CPm 130

Produkt i ri

Prurjes deri në 80 l/min (4.8 m3/h). Kokën lart për 23 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 92 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 92 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,92 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

92,72 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë dhe lehtësinë e përdorimit janë përdorur gjerësisht në të brendshme të sektorit të shoqërisë civile, në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogla dhe të mesme rezervuarë, rritje tanke, për decanting dhe për ujitjen e parqe dhe kopshte.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele të performancës dhe CPm

LLOJI
të vetme-faza
CPm 100
CPm 130
CPm 132
CPm 150
CPm 158
CPm 170
CPm 170M
CPm 190
CPm 160C
CPm 160B
CPm 210C
CPm 220C
PUSHTET
KWHP
0.250.33
0.370.50
0.550.75
0.751
0.751
1.11.5
1.11.5
1.52
1.11.5
1.52
2.23
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)7.8

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë CP

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësia e seri CP pompon Pedrollo.

Shkarkime (575.98k)