• I ri
  CPm 132 - centrifugale Pompë elektrike, të vetme të fazës
  • CPm 132 - centrifugale Pompë elektrike, të vetme të fazës

  CPm 132 - centrifugale Pompë elektrike, të vetme të fazës

  Rishikimi (0)
  87,64 EUR

  Prurjes deri në 120 l/min (7.2 m3/h). Kokën lart për 23 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP).

  Sasi :

  Herën e fundit që ky produkt u shtua në një karrocë: 0404-0505-18181818

  Bëni një propozim për blerje

  Oferta juaj është dërguar.

  Oferta juaj është pranuar, ju lutem kontrolloni kutinë tuaj.

  •     *Fushat e kërkuara

  Po ngarkohet

   Vlerësimet dhe vlerësimet e klientëve
  Askush nuk ka postuar një përmbledhje ende
  në këtë gjuhë  • Politiche per la sicurezza (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)
  • Politiche per le spedizioni (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)
  • Politiche per i resi (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

  Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

  Për besueshmërinë dhe lehtësinë e përdorimit janë përdorur gjerësisht në të brendshme të sektorit të shoqërisë civile, në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogla dhe të mesme rezervuarë, rritje tanke, për decanting dhe për ujitjen e parqe dhe kopshte.

  Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

  Pedrollo
  CPm 132
  10 Artikuj

  Fleta e të dhënave

  Lartësia (cm)
  20.5
  Thellësia (cm)
  25.3
  Temperatura max. të lëngshme (°C)
  90
  Përhapja min. (m.)
  12
  Pesha (kg)
  8.7
  Thithjen në 230V (NJË)
  3.9
  Trupi i pompë
  Cast Iron
  Prurjes min. (l./min.)
  20
  Prurjes max. (l./min.)
  120
  Goja e Thithje
  1 "
  Prizë
  1 "
  Max kokë. (m.)
  22.5
  Capacitor
  14 μF450 VL
  Loans
  ujitje, sistemet e ftohjes, sistemet e ajrit të kondicionuar, travaso cisterne, furnizimi me ujë, sistemet e presionit
  Impeller
  AISI 304 çelik inox
  Lloji i motorit
  FAZA
  Garanci
  Dy vjet
  Numri i impellers
  1
  Boshtit të motorit
  EN 10088-3 1.4104 çelik inox
  Valvul kontrolloni
  jo
  Shkallën e mbrojtjes
  IP 44
  Fuqia motorike (HP)
  0.75
  Gjerësia (cm)
  16.5

  Referencat specifike

  Shkarko

  Data fletë CP

  Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësia e seri CP pompon Pedrollo.

  Shkarko (575.98k)

  Për momentin nuk ka komente nga klientët.

  Shkruani rishikimin tuaj
  CPm 132 - centrifugale Pompë elektrike, të vetme të fazës

  Klientët që blenë këtë produkt gjithashtu blenë:

   Shqyrtime

  Bëhu i pari që do të shkruash vlerësimin tënd !