CP 132 - centrifugale Pompë elektrike në tre faza Shfaq të madhe

CP 132 - centrifugale Pompë elektrike në tre faza

CP 132

Produkt i ri

Prurjes deri në 120 l/min (7.2 m3/h). Kokën lart për 23 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 121 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 121 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,21 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

121,77 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë dhe lehtësinë e përdorimit janë përdorur gjerësisht në të brendshme të sektorit të shoqërisë civile, në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogla dhe të mesme rezervuarë, rritje tanke, për decanting dhe për ujitjen e parqe dhe kopshte.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.75
Thithjen në 230V (NJË)2.4
Thithjen në 400V (NJË)1.4
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)120
Përhapja min. (m.)12
Max kokë. (m.)22.5
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e ftohjes
Loanstravaso cisterne
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e ajrit të kondicionuar
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)16.5
Lartësia (cm)20.5
Thellësia (cm)25.3
Pesha (kg)8.7
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Data fletë CP

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësia e seri CP pompon Pedrollo.

Shkarkime (575.98k)