CP 210A - centrifugale Pompë elektrike në tre faza Shfaq të madhe

CP 210A - centrifugale Pompë elektrike në tre faza

CP 210A

Produkt i ri

Tre-FAZOR

Në fushën e performancës

Prurjes deri në 280 l/min (16.8 m3/h) Kreu deri në 61 m Motor 4 Kw (5.5 HP)

Pompohet të lëngshme: ujë të pastër,
Përdorimi: civile, industriale, bujqësore

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 461 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 461 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,61 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

461,82 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë dhe lehtësinë e përdorimit janë përdorur gjerësisht në të brendshme të sektorit të shoqërisë civile, në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogla dhe të mesme rezervuarë, rritje tanke, për decanting dhe për ujitjen e parqe dhe kopshte.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)5.5
Thithjen në 230V (NJË)14.8
Thithjen në 400V (NJË)8.5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)280
Përhapja min. (m.)40
Max kokë. (m.)61
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "1/2
Prizë1 "
Trupi i pompëCast Iron
Impellertunxh
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e ftohjes
Loanstravaso cisterne
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e ajrit të kondicionuar
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)25.2
Lartësia (cm)30.5
Thellësia (cm)40.2
Pesha (kg)32
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave CP 11Kw

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së CP pompon seri 11Kw Pedrollo.

Shkarkime (976.67k)