CP 220A - centrifugale Pompë elektrike në tre faza Shfaq të madhe

CP 220A - centrifugale Pompë elektrike në tre faza

CP 220A

Produkt i ri

Prurjes deri në 450 l/min (27 m3/h). Kreu deri në 49 m. Motor 4 Kw (5.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 530 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 530 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,30 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

530,87 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë dhe lehtësinë e përdorimit janë përdorur gjerësisht në të brendshme të sektorit të shoqërisë civile, në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogla dhe të mesme rezervuarë, rritje tanke, për decanting dhe për ujitjen e parqe dhe kopshte.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)5.5
Thithjen në 230V (NJË)17.0
Thithjen në 400V (NJË)9.8
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)450
Përhapja min. (m.)36
Max kokë. (m.)49
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje2 "
Prizë2 "
Trupi i pompëCast Iron
Impellertunxh
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 55
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e ftohjes
Loanstravaso cisterne
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e ajrit të kondicionuar
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)27.3
Lartësia (cm)32.8
Thellësia (cm)46
Pesha (kg)41
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave CP 11Kw

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së CP pompon seri 11Kw Pedrollo.

Shkarkime (976.67k)