Dm 8 (5m) - Pompë elektrike për ujë të pastër të vetme-faza

Dm 8 5MT

Produkt i ri

Rrjedha deri në 250 l/min (15 m3/h). Kokën lart për 13 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP). 5 metra kabllo me shuko plug.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 206 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 206 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,06 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

206,41 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Projektuar për teper të qarta, apo pak më të pista, ajo është e rekomanduar për përdorim në familje, civile dhe profesionale për kullimin e përmbytur bodrumet dhe garazhet, të tilla si bodrumet, garazhet, zbrazja pishina dhe tanke, deponimit të mbeturinave të ujit, nuk ujërave të zeza.

Kjo pompë qëndron për besueshmërinë e saj, në veçanti në instalime fikse me automatik operacion.

Modele dhe performancës, Dm

LLOJI
të vetme-faza
Dm 8
Dm 10
Dm 20
Dm 30
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.75
Thithjen në 230V (NJË)3.2
Capacitor20 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)25
Prurjes max. (l./min.)250
Përhapja min. (m.)3
Max kokë. (m.)13
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
Impellerpolimer teknik
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanskullim
Loanstharje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)34
Pesha (kg)12
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Data fletë D

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së D Pedrollo pompa.

Shkarkime (644.49k)