Vkm 10 - Pompë elektrike në gize për ujë të pastër të vetme-faza Pamjen më të mëdha

DCm 10

Pedrollo

Vkm 10 - Pompë elektrike në gize për ujë të pastër të vetme-faza

Prurjes deri në 300 l/min (18 m3/h). Kokën lart për të 15.5 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 239 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 239 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,39 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

239,50 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)4.7
Capacitor20 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Prurjes min. (l./min.)25
Prurjes max. (l./min.)300
Përhapja min. (m.)3
Max kokë. (m.)16
Prizë1" 1/2
Trupi i pompëGhisa
ImpellerTecnopolimero
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)32,2
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)17,2
GaranciDy vjet

Më shumë info

Versioni i ri i gjykatës së QARKUT në seri krejtësisht të dizajnuara dhe të bëhet edhe më i besueshëm me futjen në përdorim të dyfishtë mekanike vulë dhe trajtimi në cataphoresis të gjitha gize pjesë.

E submersible pompa DC, të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, e jashtëzakonshme, forca, rezistenca ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri, ata janë të rekomanduara për të teper të qarta, apo pak më të pista.

Dal e tyre për fuqinë dhe besueshmërinë në instalime fikse me automatik operacion.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)4.7
Capacitor20 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)25
Prurjes max. (l./min.)300
Përhapja min. (m.)3
Max kokë. (m.)16
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/2
Trupi i pompëGhisa
ImpellerTecnopolimero
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)32,2
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)17,2
Default
GaranciDy vjet

Shkarkuar