DC 10 - Pompë elektrike në gize për ujë të pastër tre faza Shfaq të madhe

DC 10 - Pompë elektrike në gize për ujë të pastër tre faza

DC 10

Produkt i ri

Prurjes deri në 300 l/min (18 m3/h). Kokën lart për të 15.5 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 259 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 259 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,59 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

259,87 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Versioni i ri i gjykatës së QARKUT në seri krejtësisht të dizajnuara dhe të bëhet edhe më i besueshëm me futjen në përdorim të dyfishtë mekanike vulë dhe trajtimi në cataphoresis të gjitha gize pjesë.

E submersible pompa DC, të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, e jashtëzakonshme, forca, rezistenca ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri, ata janë të rekomanduara për të teper të qarta, apo pak më të pista.

Dal e tyre për fuqinë dhe besueshmërinë në instalime fikse me automatik operacion.

Modele dhe performancës-DC

LLOJI
tre-fazor
DC-8
DC 10
DC 20
DC 30
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 400V (NJË)2.0
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)25
Prurjes max. (l./min.)300
Përhapja min. (m.)3
Max kokë. (m.)16
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
Impellerpolimer teknik
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)32.2
Pesha (kg)16.1
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fletë DC Data

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së DC Pedrollo pompa.

Shkarkime (555.01k)