Viva Mini - Sobë druri 7.5 kw Shfaq të madhe

Viva Mini - Sobë druri 7.5 kw

92102-10/5

Produkt i ri

Stufa a legna "Viva Mini" Olimpia Splendid con rivestimento in vetro ceramico

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 774 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 774 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 7,74 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

774,70 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në vëmendje të veçantë të kohës për mbrojtjen e mjedisit dhe total të respektit e ekosistemit të ketë qenë e inputeve që e kanë shtyrë OLIMPIA i SHKËLQYER për të bërë investime të mëdha në hulumtim dhe zhvillim të produkteve, duke i lejuar ata të kenë të jepnin të lartë dhe të ulët të konsumit, duke përdorur ekskluzivisht druri, një karburantit, të cilat për nga natyra ajo është prodhuar dhe për të cilat kthehet nga një të përjetshme, rrjedhën rrethore.

Dizajni vend me poezi zbukuruara në reliev. Në dispozicion në 4 design: tokë, mustardë, lules, ngjyrë bezhë me lule bordeaux.
 

Sistemi SUPERCALDO siguron përforcim të ngrohjes në mjedis dhe në sajë të rrezatues pjatë e gize që është projektuar për të lartë të produktit, natyrore convection e ngrohjes është rritur. Teknologji dhe zgjidhje të dizajnuara për të përmirësuar rehatinë dhe për të reduktuar konsumin e karburantit.

Kompakt Teknologjisë
Viva Mini është më i vogël dhe më kompakte të vargut. Zë të vogël dimensionet dhe është ky i përshtatshëm për të përshtaten në çdo kontekst.


Rrezatues pjatë
Rrezatues pjatë në gize promovon natyrore convection dhe transferimin e nxehtësisë në mjedis.


Sistemi i ngrohjes exchanger
Sistemi efektiv që onserva për një kohë të gjatë tymi të djegies brenda sobë dhe siguron më të madh të ngrohjes jepnin.
 

Karakteristika:

  • Presion qeramike me lehtësim dekorimin
  • Sirtar me Dru dhe hirit Sirtar
  • Vatër e rrjetit veshjen, grigliafuoco, dridhje hekura, valve duhan në gize e
  • Bazë, pjatë, portafuoco, qafë dhe kokë të hirit tabaka në enameled gize raf (vitrified dhe enamelled)
  • Zjarr derën me qeramike qelqi vetë-pastrimi
  • Max Vëllimit të nxehtë: 190 m3
  • Vëllimi i zjarrit: 40 dm3
  • Sulmi tobo: 12 cm

Komente