56411 - Pishinë ÇELIKU PRO KUADËR 3.0 m 2.01 m 0.66 h Pamjen më të mëdha

56411

Bestway

56411 - Pishinë ÇELIKU PRO KUADËR 3.0 m 2.01 m 0.66 h

Pishinë në PVC, me çeliku strukturë anti-korrozioni.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 118 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 118 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,18 € .


118,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Pishinë me strukturë çeliku i galvanizuar anti-korrozioni, të shpejtë dhe të lehtë për të instaluar. I përbërë nga një pvc dhe poliestër, trefishtë shtresa për një forcë më të madhe. Thahet valvul me rrjedhën e kontrollit, për të kullimit të shkarkimit më të thjeshtë, ajo lidhet me zorrën e kopshtit për kullimin e ujit larg nga grupi.

Muret janë ekstra detyrë e rëndë-janë bërë nga 3 shtresa e materialeve të ndara. Shtresën e brendshme të poliestër rrjetë është ngjitur në një mënyrë industriale në dy shtresa e jashtme e bërë nga një të qëndrueshme dhe të trasha shtresë TriTech PVC.

E mbi tokë pishinë Çeliku Pro drejtkëndëshe Bestway është ideale për argëtim të fëmijëve tuaj.

Të marrë një freskuese dush në kopshtin kurrë nuk ka qenë kaq e lehtë.

Ju do të merrni direkt në shtëpinë tuaj, gjithçka të nevojshme për malin e lehtë në një kohë të shkurtër tuaj pishinë pa nevojë për pajisje shtesë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !