56403 - SPLASH FRAME pishinë 2.59 m 0.61 orë

56411

Produkt i ri

  • Motor: Briggs & Stratton
  • Motor zhvendosjen: 344 cc
  • Prerje: 92 cm
  • 2 Blades
  • Transmetimi: hydrostatic
  • Rekomanduar për sipërfaqe deri në 4500 metra katror

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 119 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 119 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,19 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

119,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pishinë me strukturë mbështetëse në çelik të galvanizuar, të thjeshtë dhe të shpejtë për t’u instaluar.

Përbëhet nga PVC me shtresa të trefishtë dhe vaskë poliestër për rezistencë më të madhe. Kulloni valvulën me kontroll të rrjedhës, për kullimin më të lehtë, duke u lidhur me zorrën e kopshtit për të zbrazur ujin larg pishinës.

Muret shtesë rezistente janë të përbërë nga 3 shtresa të veçanta materiale. Shtresa e brendshme e rrjetës poliester është ngjitur në mënyrë industriale në të dy shtresat e jashtme të përbërë nga një shtresë rezistente dhe e trashë PVC, duke krijuar një trashësi totale midis 0.40 dhe 0.80 mm, në varësi të madhësisë së pishinës

Komente