STEEL300 - STEEL FRAME pishinë 3 x 2.01 xh 0.66

56441

Produkt i ri

  • Mototr: Kuantike Briggs & Stratton 190 cc
  • Avancimi:avancimi i Sistemit Automatik
  • Kapaciteti i kolektorit: 65 litra
  • Prerja lartësi rregullimin: 4 pikë, 3.2 për 10.8 cm
  • Prerje: 53 cm
  • Pasme shter: përfshira
  • Recycler®Teknologjisë
  • Të fillojnë elektrike

Më shumë detaje

Nuk e kemi më këtë produkt në depo

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 299 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 299 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,99 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

299,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pishinë me strukturë mbështetëse në çelik të galvanizuar, të thjeshtë dhe të shpejtë për t’u instaluar. Përbëhet nga PVC me shtresa të trefishtë dhe vaskë poliestër për rezistencë më të madhe.

Kulloni valvulën me kontroll të rrjedhës, për kullimin më të lehtë, duke u lidhur me zorrën e kopshtit për të zbrazur ujin larg pishinës.

Muret shtesë rezistente janë të përbërë nga 3 shtresa të veçanta materiale. Shtresa e brendshme e rrjetës poliester është ngjitur në mënyrë industriale në dy shtresat e jashtme të përbërë nga një shtresë rezistente dhe e trashë e PVC.

Komente