SB162-33-100 - dripline hap 33 100 m Pamjen më të mëdha

SB162-33-100

Irridea

SB162-33-100 - dripline hap 33 100 m

Hapi 33 inç. Vetë-pastrimi.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 41 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 41 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,41 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

41,77 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Pikoj dhe vetë-pastrimit të reja. Pikoj pef, të stampuara nga tub, janë vendosur në një distancë prej 33 cm.

Tubi me diametër 16 mm dhe distanca në mes të dalë tabaka është 33 cm dhe i prurjes për hinkë 2 litra/orë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...