Në KRAHUN e-RIV - dripline për subsurface hap 33 100 m Pamjen më të mëdha

ALA-RIV

Irridea

Në KRAHUN e-RIV - dripline për subsurface hap 33 100 m

Hapi 33 inç. Vetë-kompensimit. Të veshura. 100 metra.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 193 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 193 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,93 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

193,49 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Dripline vetë-kompensimi i veshur me susta në një pëlhurë të endur poliestër, që i pengon pengimi i dha të hinkë dhe mbron krahun nga ndërhyrja, dhe aksidentale të mirëmbajtjes.

Dhe' veçanërisht të përshtatshme për bimët, pikoj ujitjes, instalimet në shpat, ku gjatesite janë të konsiderueshme, dhe kur furnizimi presion i nënshtrohet shquar ndryshime.

Tubi me diametër 16 mm dhe distanca në mes të dalë tabaka është 33 cm dhe i prurjes për gyp është 2.2 litra/orë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...