Në KRAHUN e-RIV-INT - dripline për subsurface hap 33 nga Pamjen më të mëdha

ALA-RIV-INT

Irridea

Në KRAHUN e-RIV-INT - dripline për subsurface hap 33 100 m

Hapi 33 inç. Vetë-kompensimit. Antidrenante. Të veshura. 100 metra.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 216 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 216 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,16 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

216,94 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Dripline vetë-kompensimi i veshur me susta në një pëlhurë të endur poliestër, që i pengon pengimi i dha të hinkë dhe mbron krahun nga ndërhyrja, dhe aksidentale të mirëmbajtjes.

Pajisja e UJIT të NDALUAR të hinkë e pengon dripline nga kullues duke reduktuar kohën e ndërhyrjes.

Dhe' veçanërisht të përshtatshme për bimët, pikoj ujitjes, instalimet në shpat, ku gjatesite janë të konsiderueshme, dhe kur furnizimi presion i nënshtrohet shquar ndryshime.

Tubi me diametër 16 mm dhe distanca në mes të dalë tabaka është 33 cm dhe i prurjes për gyp është 1.6 litra/orë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...