XFS - dripline për subsurface hap 33 100 m Pamjen më të mëdha

XFS2333100

Rain Bird

XFS - dripline për subsurface hap 33 100 m

Hapi 33 inç. Vetë-kompensimit. 100 metra.

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 75 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 75 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,75 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

75,64 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Ajo është e lehtë për të instaluar për shkak të unik materiale ofron fleksibilitet dhe rezistencë të rrjedhë janë shumë më të larta, duke e bërë të mundur realizimin e forta kthehet me më pak pajisje, duke rritur kështu thjeshtësia dhe shpejtësia e instalimit. Lehtësuar roll-out të tub, i cili e bën më të lehtë për të hedhur pa kinks ose sythe.

Kjo është e besueshme për shkak se XF nën-sipërfaqësore emitters janë të mbrojtura nga rrënja ndërhyrje në sajë të saj të patentuar Shi Zog Bakrit Shield. Kjo ju lejon të marrë një bimë që nuk kërkojnë mirëmbajtjen dhe për zëvendësimin e kimikateve për të parandaluar hyrjen e rrënjëve. E hinkë është rezistente ndaj pebbles dhe pengim për shkak të përdorimit të gjerë të rrjedhin rrugën e kombinuar me një fshirje të veprimit (një lundrues diafragmë që do të lava vazhdimisht gjatë ujitjes ciklit) dripper vetë-kompensimi i ofron një konstante prurjes përgjatë gjithë gjatësisë më të lartë të siguruar uniformitet në të (në mënyrë të pavarur nga shpatet ose pozitën e hinkë në dripline).

Zgjat për një kohë të gjatë për shkak të trashësisë së murit 1.2 mm dhe aa më të mirë mekanike të rezistencës për shtypjen dhe thyerje. Dyfishtë shtresa tub (brown mbi të zi) ofron pashoq rezistenca ndaj kimikateve.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar

Brochure ala gocciolante XFS

Caratteristiche principali e pregi dell'ala gocciolante per subirrigazione XFS della Rain Bird.

Shkarkuar (326.56k)