XQF1012100 - Shumëfishtë për pikoj XQF 25 mm Shfaq të madhe

XQF1012100 - Shumëfishtë për pikoj XQF 25 mm

XQF1012100

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 118 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 118 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,18 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

118,99 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E shumëfishtë për dripline Shi Zogu QF është projektuar për të lehtësuar instalimet e ale dripping.

Zëvendëson mbledhësit, të prodhuara me dorë, dhe kjo ju kursen kohë dhe punë.

Ju thjesht duhet për të përhapur e shumëfarëshme dhe e sulmon ale dalë në një distancë prej 25 mm është e garantuar, duke eliminuar nevojën për matje, prerje, copëtoni, tradicionale mbledhësit.

E bëri me një patentuar përzierje të polietileni shtresë të dyfishtë për optimale fleksibilitet, ky produkt është ideale për peizazhet e lakuar apo jo-simetrike të tilla si rrugët, medians dhe rrethore shtretër lule.

Vetëm unroll ajo, të lidhur në një burim të ujit dhe të lidheni me dripline; ajo është aq e thjeshtë sa që.

Bërryla rradhës XF seri para-instaluar 360 ° Asnjë produkt tjetër ka bërryla para-instaluar, të cilat sigurojnë hapësira është e garantuar. Në bërryla rradhës 360 °, të lejojë misalignment e në llogore - nuk ka nevojë për të ri-gropë, vetëm pak rrotullohen bërryl për të përshtatur për dripline.

E dripline për cilindër në kokë FF gjithashtu prezanton dizajnin e bërrylit kuvendit të XF seri, e cila kërkon 50% më pak fuqi për të vendosur se pajisje të tjera për të futur, me një pasuese reduktimin e lodhjes nga dora dhe dore. Një mbrojtëse unazë rrethon bërryl, mbrojtjen e saj nga dëmtimi dhe për të siguruar një të duhur vulë. Rrjet gjithashtu i jep një levë kur ju vendosni bërryl në dripline. Lehtë për të instaluar. Jo më shumë matja, prerja, ngjitja ose taping Sulmet mbi bërryl para-instaluar, të cilat rrotullohen me 360 ° - Thjesht nxjerr dhe lidheni dripline për pozitën që ju doni të Njëjtën performancë e PVC e krahasueshme në përmasa të Një përzierje të pronarit të polietileni ofron të njëjtën spirale të vetë-pastrimin, të lehtë për të menaxhuar se e tjera dripline Shi Zog XF Seri Pranon çdo të dripline e 16-17 mm duke Përdorur standarde të produkteve të këtij sektori, e QF Dripline Kokë është projektuar për të punuar me seri të re TLF Shi Zogu - Kthesë të Bllokohet me Pajisje (modelet me 3/4 "dhe 1"), që siguron një vulë edhe më të forta në tub, duke përdorur bërryla dhe mbyllje arra e me cilësi të lartë

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...