Të reja XQF1012100 - Collettore per ala gocciolante XQF da 25 mm Pamjen më të mëdha

XQF1012100

Rain Bird

XQF1012100 - Collettore per ala gocciolante XQF da 25 mm

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 118 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 118 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,18 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

118,99 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !