Modì - Kallep për konkrete dhe bari Pamjen më të mëdha

CE080

Plastiche 3F

Modì - Kallep për konkrete dhe bari

Ideale për Parkingjeve, Shitore, Embankments
  • Tre copa të mbuluar 1 katror të sipërfaqes.

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 6 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 6 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,06 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

6,10 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Gjerësia (cm)60
Lartësia (cm)60
Thellësia (cm)8

Më shumë info

Kallep për konkrete dhe bari Modì lejon krijimin e një në natyrë parket në përforcuar konkrete në punë. Ju merrni një pllakë monolit, rrugë me pemë dhe kullimit.

E voids krijuar në formë formë të ju lejojnë për të inerbire zonën në të cilën ajo është prodhuar parket.

Cassaforma Modì per erba e cemento

Forma kallep Modì të ju lejojnë për të krijuar driveways që janë REZISTENTE ndaj ngarkesa të ndryshme.

Ata janë të LIRË, sepse Kallep për Konkrete dhe Bari Modì kjo i lejon për shpëtimin e betonit.

Të sigurojë një metodë EFEKTIVE e kontrast me ënjtje të tokës.

Krijoni një vetë-sistemi kullues, me kalimin e krijuar nga alveoli e kullimit.

Të sigurojë një BRIGHTENING efekt, për shkak se Kallep për Konkrete dhe Bari Modì ofron mundësinë e inerbire me bimë dhe specie indigjene.

Janë miqësore me mjedisin, duke u prodhuar nga materiale të ricikluara.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)60
Lartësia (cm)60
Thellësia (cm)8

Shkarkuar

Brochure cassaforma Modì

Scheda illustrativa dei campi di impiego e dei vantaggi nell'uso della cassaforma per cemento ed erba Modì.

Shkarkuar (701.02k)

Scheda tecnica cassaforma Modì

Scheda tecnica con dettagli costruttivi e dimensioni del modulo cassaforma per cemento ed erba Modì.

Shkarkuar (39.94k)

Capitolato cassaforma Modì

Descrizione di capitolato per cassaforma Modì utile agli installatori peri preventivi.

Shkarkuar (40.96k)