E shkëmbinjve vullkanik 33 litra Pamjen më të mëdha

Lapillo33

Plastiche 3F

E shkëmbinjve vullkanik 33 litra

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

9,37 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

E shkëmbinjve vullkanik përdorur në përzierje në realizimin e gjelbër kulme, jep kullimit kapaciteteve të balancuar. Ajo ka veti të kullimit të ngjashme me ato të përbashkët agregatët e lumit dhe e karierës, megjithatë për shkak të porozitetin e brendshme është në gjendje të thithin dhe të mbajë shiut.

Ka mekanike karakteristikat e aftë për të siguruar kapaciteti dhe stabilitetin në kohë.

Me porozitetin brenda minerale garanci specifike të peshave të ulët në krahasim me përbashkët inerte të tokës. Me porozitetin brenda material vullkanik, ajo gjithashtu siguron një adekuate për mbajtjen e ujit dhe kapaciteti i ujit ruajtja e kapaciteteve të ishin elementet ushqyer, dhe nga ana tjetër prania në çdo moment dhe situatë të oksigjenit të gazit është thelbësor për rritjen dhe zhvillimin e sistemit root.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog