I Pjekur Në Skarë Driveways Pamjen më të mëdha

GC580-VERDE

Plastiche 3F

I pjekur në skarë, rrugë me pemë të gjelbër

Tre copa të mbuluar 1mq sipërfaqe.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

5,76 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Gjerësia (cm)58
Lartësia (cm)58
Thellësia (cm)4

Më shumë info

Ideal për zonat me një gazebo, një barbecue, argëtuese për fëmijët dhe për fusha në natyrë e bukur.

Ekm-të, jo-shqip zhanër, dhe së bashku skajet e pishina.

Krijimi i sipërfaqeve të përkohshme dhe ngjarjet, parti, evenimente, panaire.

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)58
Lartësia (cm)58
Thellësia (cm)4

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...