Modì - Formë për të varur kopshte 5 cm Pamjen më të mëdha

MS050-5

Plastiche 3F

Modì - Formë për të varur kopshte 5 cm

Tre copa të mbuluar 1 katror të sipërfaqes.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 3 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 3 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,03 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

3,23 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Gjerësia (cm)58
Lartësia (cm)58
Thellësia (cm)5

Më shumë info

E reja modulet Modi, 50 ose 90 mm janë krijuar për një tresh përdorim, në fakt, përveç zgjidhjes së zvarritje në hapësira-të ajrosura dhe mbrojtjen e të hidroizolim e mureve kundër tokë, është propozuar edhe për t'u përdorur në ndërtimin e Varur Kopshte.

Kulmi i Xhennetit Modì është një mjet efektiv që ju lejon për të përmirësuar mjedisin mirëqenien në qytetet tona si:

  • Përfitimet e klimës
  • Promovon një ndihmesë të vlefshme për të kullimit të ujit si grumbullohet, ruan, dhe të kthehet në zvogëlimin e përqindjes së ujit të mjedisit
  • Zvogëlon ndotjen nga zhurma që vjen nga jashtë
  • Përmirëson pamja vizive e qytetit tonë, e bërë gjithnjë e më të errët nga përdorimi i çimentos

Përveç kësaj, me module për Çati Kopsht Modì është prerë në mënyrë të konsiderueshme në koston e mirëmbajtjes për shkak se tërë të mbulojë është e mbrojtur nga rrezet direkte të diellit, nga moti dhe nga ndryshimet e papritur e temperaturës që solli ndryshimet e sezonit, duke rritur kështu jetëgjatësia e kulmit tv dhe krijimin e një jashtëzakonshme termike të mbrojtjes.

Installazione modulo Modì

E Varur kopshte të Modì është ekologjikisht miqësore për shkak të bërë nga plastike të ricikluara.

Ai ka një të SHQUAR të stabilitetit, dhe mund të jetë i instaluar më shpejt në sajë të thjeshtë dhe funksionale bashkangjitje sistem (një punëtor të pakualifikuar mund të hedhë mbi 80 sq m/h).

Garanci shumë të LARTË të mbrojtjes së hidroizolim në sajë të përgatitjes në frontin e këmbët e moduleve Modi, të cilat kanë një mbështetëse sipërfaqe të qetë, të larta, rrethore dhe të harmonishëm.

Shumë PRAKTIKE, sepse ajo lejon kalimin e tubave në zgavrën hapësirë në mes të hidroizolim dhe tokë.

Lejon të LARTË të kullimit të shiut, në sajë të numrit të vrimave, të cilat lejojnë për adekuate evakuimit të ujit të lëvizni.

E PËRSHTATSHME diametër prej vrimave pengon kalimin e rrënjët nën sistemin Modì.

Të PABESUESHME të saj të kompresionit fuqia e më shumë se kg/10,000 sq m lejon Modi për të rezistuar thatë edhe në ngarkesa të rënda (të vogla rrota ngarkues, mini eskavatorëve si, etj.), vepron si një peshë shpërndarës dhe stabilizator i tokës mbi të.

EFIKAS rezervuarët e ujit, për të lejuar bimët e furnizimit gjithmonë konstante, duke e lejuar atë të rritet pa probleme.

Moduli Modi është e PËRJETSHME, duke pasur kapacitetin për të mos përfundojë në kohë në qoftë se sulmohen nga myk dhe baktere, dhe nga agjentët kimik të tilla si plehra.

Ajo është e SHKATHËT për shkak se ajo gjithashtu ju lejon për të punuar mbi çatitë me të konsiderueshme prirjet e më shumë se 15%, duke e vënë Çati Kopsht Modì e pjekur në skarë Vehicular Mënyra në mënyrë që të mbajë në tokë.

Ajo është EFEKTIVE në sajë të veçantë llojin e atashimit të përkryer vijon sfond me kënde të ndryshme, madje edhe të lakuar.

Ju dëshironi për të formësuar atë me LEHTËSI me një ose pa rëndë disk.

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)58
Lartësia (cm)58
Thellësia (cm)5

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog

Shkarkuar