Clamping unazë, i pjekur në skarë, Modi dhe të lartë anën Pamjen më të mëdha

AB064

Plastiche 3F

Clamping ring për të pjekur në skarë, Modi dhe të lartë anën

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

0,67 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Unazat janë bllokuar pjekur në skarë, rrugë me pemë, që të kenë një strukturë më të fortë dhe të qëndrueshme

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...