Prizë kllapa PN 16 me vida zink lyera me 25 X 1/2 Pamjen më të mëdha

014802500B

Supreme

Prizë kllapa PN 16 me vida zink lyera me 25 X 1/2

Me një diametër prej 25 mm. Thread 1/2 inç.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1,70 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Fole kllapa me galvanised dadot.

Bërë nga polypropylene copolymer PP-B.

Një gri ngjyra.

O-ring NBR 70sh: diametër maksimalisht për një më të mirë veshjen e shpimit.

Venat e mbajtjes së vida.

Sistemi i mbajtjes e o-ring.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar