Prizë parantezë të shpejtë 25 X 1/2 Pamjen më të mëdha

PAS-25x1/2

Irridea

Prizë parantezë të shpejtë 25 X 1/2

Me një diametër prej 25 mm. Thread 1/2 inç.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

5,08 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Projektuar për të lehtësuar punën e instalimit të sprinklers, të krijojë një derivim pa humbje në vetëm disa sekonda.

Nuk ka nevojë për pajisje, kllapa e këputur tub dhe nuk ka nevojë për të pastruar atë nga patate të skuqura, sepse ata nuk janë krijuar.

Pasi të instalohet, nuk do të kthehet, në kllapa është gjithmonë në aksin. Prodhuar me polimere të lartë rezistencë nuk ka pjesë që ndryshket, ajo mbështet më shumë se një milion ciklet e fillimit dhe e mbylljes për 4.2 Kg/cmq, i reziston 27 Kg/cmq.

Prodhimi lidhje me femra fije nga 1/2 dhe mund të jetë ngritur në tuba diametër 25 mm.

Kombinon tiparet e besueshmërisë me shpejtësinë e instalimit.

Lidhja zbatohet në jashtëm pjesë të tub.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...