3504-PC - Spërkatës fshehur prej 10.7 metra Pamjen më të mëdha

3504-PC

Rain Bird

3504-PC - Spërkatës fshehur prej 10.7 metra

Zgjohet lartësi 10 cm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

9,26 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


 • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
 •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Zgjohet lartësia (cm.)10 cm
Varg max. (m.)10.7
Prurjes max. (l./min.)11.3
Lloji i sulmit1/2"
Valvul kontrollonisi (opzionale)
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmsi
Frëngji fikseno

Më shumë info

Me Spërkatës ½ ' shitur më shumë në Evropë

 • Performanca Nozzles Shi Perde™.
 • Heqja e vërtetë-10.2 cm (4")- e matur nga arrë të së premtes.
 • Besueshmëria – komerciale Garanci 3 vjet.

Specifikimet:

 • Range: nga 4,6 për 10,7 m
 • Varg me rreze të rregullimit vidë: deri në 2.9 m
 • Presioni: 1.7 për 3.8 bar
 • Reshjet shkalla e: 0.12 të 1.04 m3/h
 • Një 1/2" femër fije
 • Rregullueshme arc: 40° në 360°

Masa:

 • Ngritje lartësia: 10.2 cm
 • Gjithsej lartësia e trupit: 16,8 cm
 • Ekspozuar sipërfaqja: dita. 2,9 cm
 • Shënim: ngritje lartësia është matur nga arrë në qendër të së premtes. Gjithsej lartësinë e trupit të matet me kulla plotësisht e tërhoqi.

Modeli:

 • 3504-PC: rrotullimi i arch për sektorin e ndryshueshme, si dhe të plotë rreth me rrotullim të kundërt

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Zgjohet lartësia (cm.)10 cm
Varg max. (m.)10.7
Prurjes max. (l./min.)11.3
Lloji i sulmit1/2"
Dotazioni
Valvul kontrollonisi (opzionale)
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmsi
Caratteristiche esclusive
Frëngji fikseno

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar