640 - Spërkatës fshehur varg 16.7 metra Pamjen më të mëdha

641-51-40

TORO Irrigazione

641-51-40 - Spërkatës fshehur varg 16.7 metra

Kënd prej 90 gradë. Zgjohet lartësi 6 cm. Frëngji në çelik të paoksidueshëm. Hidraulike të kontrollit është e ngulitur.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 172 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 172 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,72 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

172,37 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Varg max. (m.)16.7
Lloji i sulmit3/4"
Madhësia bashkangjitje1"

Më shumë info

Konsiderohet të jetë spërkatës më të qëndrueshme dhe komerciale në dispozicion, 640 seri është tradicionale, provuar veteran për atletike fusha të tjera tregtare të aplikacioneve të përmasave të mëdha.

Ajo është e pajisur me një standard gome, të mbuluar dhe të ofron një zgjedhje e pesë nozzles dhe dymbëdhjetë arcs.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)16.7
Lloji i sulmit3/4"
Madhësia bashkangjitje1"

Shkarkuar

Brochure 640

Scheda con specifiche e caratteristiche dell'irrigatore dinamico TORO 640.

Shkarkuar (42.74k)