miniGRILLO - Spërkatës fshehur varg 30 metra Pamjen më të mëdha

TS90TP-52TC

TORO Irrigazione

miniGRILLO - Spërkatës fshehur varg 30 metra

Zgjohet lartësi 10 cm. Me spacer për sintetike bari.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 239 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 239 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,39 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

239,79 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i sulmit1"
Puna këndsi
Valvul kontrollonisi
Pajisje edhe-dëshmino
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmsi
Veshje për fushat sportivesi
Frëngji në çelik inoxno
I Zgjuar Kujtesën Arcno
Rotacioni shpejtësi të rregullueshmeno

Më shumë info

Lindur nga profesionalizmi dhe ekspertiza e ekspertëve nga e ujitjes dhe nga bashkëpunimi me Coni Shërbimeve dhe spërkatës Mini-Cricket është zgjidhje ideale për aplikimet në fushën e sportit të tilla si futboll, regbi, baseball, dhe çdo sipërfaqeve të tjera ku një ngurtë element, sado i vogël, mund të përbëjë një pengesë në lojë dhe rrezik për lojtarët.

E përshtatshme për fushat me bari natyror për sintetike turf prezentimi/të përziera, me shtimin e një spacer të përfshira në paketë.
Nuk ka elementë të ngurtë në sipërfaqe.
Me spërkatës qëndron 4 cm të thellë të mbrojtura nga bari të përfshira në pellgun e bëri të veçantë gome.

Me aktivizimin, presioni për të rritur spërkatës dhe pellgu më sipër, për të sjellë nozzles në nivelin e stolisje.

Me lëvizje rrotulluese dhe uniform të frëngji dhe të përsosur sinergji 3 nozzles, këtë spërkatës siguron për distribuim të ujit të ujitjes.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmit1"
Puna këndsi
Dotazioni
Valvul kontrollonisi
Pajisje edhe-dëshmino
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmsi
Veshje për fushat sportivesi
Caratteristiche esclusive
Frëngji në çelik inoxno
Default
I Zgjuar Kujtesën Arcno
Rotacioni shpejtësi të rregullueshmeno

Shkarkuar