TS90 - Spërkatës fshehur varg 30 metra Pamjen më të mëdha

TS90TP-52

TORO Irrigazione

TS90 - Spërkatës fshehur varg 30 metra

Zgjohet lartësi 10 cm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 115 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 115 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,15 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

115,37 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Re rotor në afatgjatë TS90 lejon Dem te kam, ekskluzive risitë dhe patentuar si sistem TruJectory, dhe frëngji është e rregullueshme për të madhe turf fusha, duke e bërë rotor ideale për turf e fushat sportive.

TruJectory™ rregullimin e llak nga 7° për 30° për të përsosur rregullimi i trajektore të jet nga grykë, kontribuon për të përmirësuar mbulimin mes sprinklers, dhe kompenson era kushtet.

Udhëtim metra në qoshe dhe të plotë rrethit në një spërkatës. Nuk ka nevojë për të krijuar një hartë e modele të ndryshme ose të pjesëve të këmbimit.

Kapacitetet e pasme hundë. E përkryer për perimetrin e fushat sportive. Në këtë mënyrë, të sigurojë fleksibilitet të fine-tuning rregullime për çdo lotim kërkesë.

Frëngji është e rregullueshme ju lejon për të rregulluar pozicionin e frëngji në trupin e pa çmontimin. Thjesht heqë frëngji, të sigurt dhe është e saktë pozicion ku ju doni për të ujitur.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar