F 32/200BH - centrifugale Pompë elektrike të normalizuar tre Shfaq të madhe

F 32/200BH - centrifugale Pompë elektrike të normalizuar tre faza

F 32/200BH

Produkt i ri

Prurjes deri në 300 l/min (18 m3/h). Kreu deri në 45 m. Engine 3 Kw (4 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 549 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 549 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,49 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

549,44 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përdoret për furnizimin me ujë, sistemet e larjes, rritjen e presionit, fikjen e zjarrit instalimet, ujitje, industri, qarkullimin e ujit në ajër të kondicionuar sistemet, dhe të bujqësisë.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës F 32

LLOJI
tre-fazor
F 32/160C
F 32/160B
F 32/160A
F 32/200C
F 32/200B
F 32/200A
F 32/200BH
F 32/200AH
F 32/250C
F 32/250B
F 32/250A
PUSHTET
KWHP
1.52
2.23
34
45.5
5.57.5
7.510
34
45.5
9.212.5
1115
1520

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)4
Thithjen në 230V (NJË)12.6
Thithjen në 400V (NJË)7.3
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)100
Prurjes max. (l./min.)300
Përhapja min. (m.)37
Max kokë. (m.)45
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje2 "
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëCast Iron
Impellertunxh
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 55
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e ftohjes
Loanssistemet e larjes
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e ajrit të kondicionuar
Loansimpianti antincendio
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)46.9
Lartësia (cm)34
Thellësia (cm)27
Pesha (kg)42.4
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave F

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të F Pedrollo pompa.

Shkarkime (1.44M)