F 32/250B - centrifugale Pompë elektrike të normalizuar tre faza Shfaq të madhe

F 32/250B - centrifugale Pompë elektrike të normalizuar tre faza

F 32/250B

Produkt i ri

Prurjes deri në 450 l/min (27 m3/h). Kokën lart për 87 m. 11 Kw motor (15 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1247 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1247 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 12,47 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 247,37 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përdoret për furnizimin me ujë, sistemet e larjes, rritjen e presionit, fikjen e zjarrit instalimet, ujitje, industri, qarkullimin e ujit në ajër të kondicionuar sistemet, dhe të bujqësisë.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës F 32

LLOJI
tre-fazor
F 32/160C
F 32/160B
F 32/160A
F 32/200C
F 32/200B
F 32/200A
F 32/200BH
F 32/200AH
F 32/250C
F 32/250B
F 32/250A
PUSHTET
KWHP
1.52
2.23
34
45.5
5.57.5
7.510
34
45.5
9.212.5
1115
1520

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)15
Thithjen në 400V (NJË)21
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)100
Prurjes max. (l./min.)500
Përhapja min. (m.)70
Max kokë. (m.)87
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje2 "
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerCast Iron
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 55
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e ajrit të kondicionuar
Loansimpianti antincendio
Loanssistemet e presionit
Loanssistemet e ftohjes
Loanssistemet e larjes
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)60.6
Lartësia (cm)40.5
Thellësia (cm)33
Pesha (kg)102
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave F

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të F Pedrollo pompa.

Shkarkime (1.44M)