Fm 40/125C - centrifugale Pompë elektrike është një normalizuar Shfaq të madhe

Fm 40/125C - centrifugale Pompë elektrike është një normalizuar vetme-faza

Fm 40/125C

Produkt i ri

Prurjes deri në 550 l/min (33 m3/h). Kreu deri në 16 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 400 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 400 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,00 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

400,94 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përdoret për furnizimin me ujë, sistemet e larjes, rritjen e presionit, fikjen e zjarrit instalimet, ujitje, industri, qarkullimin e ujit në ajër të kondicionuar sistemet, dhe të bujqësisë.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës Fm

LLOJI
të vetme-faza
Fm 32/160C
Fm 32/160B
Fm 40/125C
Fm 40/125B
Fm 40/160C
Fm 50/125C
PUSHTET
KWHP
1.52
2.23
1.11.5
1.52
2.23
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 230V (NJË)8.6
Capacitor31.5 μF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)100
Prurjes max. (l./min.)550
Përhapja min. (m.)6
Max kokë. (m.)16
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje2 "1/2
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
Impellertunxh
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 55
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e ftohjes
Loanssistemet e larjes
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e ajrit të kondicionuar
Loansimpianti antincendio
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)42.1
Lartësia (cm)25.2
Thellësia (cm)24.4
Pesha (kg)31.5
Default
GaranciDy vjet