F 40/160B - një centrifugale Pompë elektrike të normalizuar tre Shfaq të madhe

F 40/160B - një centrifugale Pompë elektrike të normalizuar tre faza

F 40/160B

Produkt i ri

Prurjes deri në 600 l/min (36 m3/h). Kreu deri në 32 m. Engine 3 Kw (4 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 482 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 482 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,82 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

482,61 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përdoret për furnizimin me ujë, sistemet e larjes, rritjen e presionit, fikjen e zjarrit instalimet, ujitje, industri, qarkullimin e ujit në ajër të kondicionuar sistemet, dhe të bujqësisë.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës F 40

LLOJI
tre-fazor
F 40/125C
F 40/125B
F 40/125A
F 40/160C
F 40/160B
F 40/160A
F 40/200B
F 40/200A
F 40/250C
F 40/250B
F 40/250A
PUSHTET
KWHP
1.11.5
1.52
2.23
2.23
34
45
5.57.5
7.510
9.212.5
1115
1520

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)4
Thithjen në 230V (NJË)12.0
Thithjen në 400V (NJË)6.9
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)100
Prurjes max. (l./min.)600
Përhapja min. (m.)20
Max kokë. (m.)32
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje2 "1/2
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
Impellertunxh
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 55
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e ftohjes
Loanssistemet e larjes
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e ajrit të kondicionuar
Loansimpianti antincendio
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)44.8
Lartësia (cm)29.2
Thellësia (cm)24
Pesha (kg)37.5
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave F

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të F Pedrollo pompa.

Shkarkime (1.44M)