Ofrimit të lirë Të reja Tërfili Nano - Fara për lëndinë 500 g Pamjen më të mëdha

TrifoglioNano5Kg

Bottos

Tërfili Nano - Fara për lëndinë 500 g

RIKTHIMI I DËMTUAR ZONAT

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 93 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 93 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,93 € .


93,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

LlojetNjë microthermal
RezistencaOttima
Doza25-30 gr/mq
Periudha e mbjelljesNov
Tërfili Xhuxh (%)100

Më shumë info

Fara Tërfili Xhuxh Bottos të gjenerojë një fabrikë terren të mbuluar të përshtatshme për të formuar një qilim të harlisur të ulët të mirëmbajtjes. Në një pozicion me diell dhe nuk kërkon prerje, duhet të jetë në hije (një herë në muaj).

Ajo është një bimë nuk rezistente ndaj trampling dhe është rezistent ndaj të nxehtë, vetëm nëse ajo është e mirë vaditur.

Ideale për mbjelljen e nën të madhe të pemëve ose në hapësirat shaded.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojetNjë microthermal
RezistencaOttima
Utilizzo e dosaggio
Doza25-30 gr/mq
Periudha e mbjelljesNov
Composizione tipica
Tërfili Xhuxh (%)100