PRATO ERBOSO S.r.l. IT ËSHTË AUTORIZUAR BOTTOS 2019 TRANSITUES - KËTË GARANTON PRODUKTE TË GJITHA FRESH DHE TË SHFRYTUAR NË 24 ORË
Royal Sport - Fara për lëndinë-1 Kg Pamjen më të mëdha

030403202

Bottos

Royal Sport - Fara për lëndinë-1 Kg

PËR SIPËRFAQET E SPORTEVE

Më shumë detaje

  • Resistente al calpestio
  • Resistente alle malattie
  • Soleggiato
  • Verde scuro

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 20 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 20 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,20 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.
100% e mallrave të freskëta

20,80 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

LlojetNjë microthermal
RezistencaOttima
Doza25-30 gr/mq
PërdorimiSipërfaqeve sportive, Zonave rekrative
Periudha e mbjelljesShkurt, Mar, Apr, Mag, Set, Ott
Poa pratense (%)35
Ryegrass, shumëvjeçare (%)65
Ikonat faraResistente al calpestio, Resistente alle malattie, Verde scuro, Soleggiato
PaketimiScatola 2 Kg
Pesha (Kg)1

Më shumë info

Përzierje jeshile të errët me endje fletë të përfundojë, ideale për fusha sporti apo zonat e rekreative në diell të plotë në klimat e ngrohta të mesdheut dhe/ose kontinental të thjeshtë. Nuk rekomandohet në kushtet e mprehtë hije.

Turf përbëhet nga kultivarëve të kongresit të origjinës, të zgjedhura e saj për rezistencë të lartë ndaj të nxehtit, të ndikimit dhe të sëmundjeve. Në pjekurinë e plotë, ajo ka një shumë të dendura dhe të
uniforme.

Tolerant në Mal të Bardhë, të Kuqe Fije, Dollar Vend, Gri Fletë Vend dhe Microdochium borë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojetNjë microthermal
RezistencaOttima
Utilizzo e dosaggio
Doza25-30 gr/mq
PërdorimiSipërfaqeve sportive
PërdorimiZonave rekrative
Periudha e mbjelljesSet
Periudha e mbjelljesMar
Periudha e mbjelljesMag
Periudha e mbjelljesOtt
Periudha e mbjelljesShkurt
Periudha e mbjelljesApr
Composizione tipica
Poa pratense (%)35
Ryegrass, shumëvjeçare (%)65
Dimensioni e peso
PaketimiScatola 2 Kg
Pesha (Kg)1
Default
Ikonat faraResistente al calpestio
Ikonat faraResistente alle malattie
Ikonat faraSoleggiato
Ikonat faraVerde scuro

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar