PRATO ERBOSO S.r.l. IT ËSHTË AUTORIZUAR BOTTOS 2019 TRANSITUES - KËTË GARANTON PRODUKTE TË GJITHA FRESH DHE TË SHFRYTUAR NË 24 ORË
Jade - Fara për lëndinë-1 Kg Pamjen më të mëdha

030102202

Bottos

Jade - Fara për lëndinë-1 Kg

  • Ombra

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 11 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 11 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,11 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.
100% e mallrave të freskëta

11,50 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

LlojetNjë microthermal
RezistencaOttima
DozaTre anni
PërdorimiKopshte dhe parqe
Periudha e mbjelljesShkurt, Mar, Apr, Mag, Ago, Set, Ott, Nov
Festuca rubra (%)30
Festuca rubra kaloi (%)25
Ryegrass, shumëvjeçare (%)45
Ikonat faraOmbra
PaketimiScatola 2 Kg
Pesha (Kg)1

Më shumë info

Përzierje e bukura e cilësi, ideale për kopshte private, me sipërfaqe më së shumti në hije nga drurët gjetherënës ose një pjesë e ftohtë, zonat e ekspozuar në Veri. Turf përbëhet nga kultivarëve të pjesës veriore të evropës origjinës, të karakterizuar nga ngjyrave të ndritshme të gjelbër gjithashtu
në të ftohtë të sezonit, në sajë të kombinuar praninë e Festuca rubra rubra dhe Festuca rubra kaloi.

Në pjekurinë e plotë, ajo ka një shumë të dendura, të bukura dhe të njëtrajtshme. Të hyrë në konkurrencë me rrënjët e pemëve të pranishëm dhe që atëherë ajo është zgjidhja më e mirë për zgjidhjen e të ashtuquajturave probleme të mbuluar dhe aktivë që jetojnë elementet (dhe jo vetëm nga ana arkitektonike strukturat).

Tolerant në Mal të Bardhë, të Kuqe Fije, Dollar Vend dhe Microdochium borë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojetNjë microthermal
RezistencaOttima
Utilizzo e dosaggio
DozaTre anni
PërdorimiKopshte dhe parqe
Periudha e mbjelljesMar
Periudha e mbjelljesMag
Periudha e mbjelljesSet
Periudha e mbjelljesNov
Periudha e mbjelljesShkurt
Periudha e mbjelljesApr
Periudha e mbjelljesAgo
Periudha e mbjelljesOtt
Composizione tipica
Festuca rubra (%)30
Festuca rubra kaloi (%)25
Ryegrass, shumëvjeçare (%)45
Dimensioni e peso
PaketimiScatola 2 Kg
Pesha (Kg)1
Default
Ikonat faraOmbra

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar