PRATO ERBOSO S.r.l. IT ËSHTË AUTORIZUAR BOTTOS 2019 TRANSITUES - KËTË GARANTON PRODUKTE TË GJITHA FRESH DHE TË SHFRYTUAR NË 24 ORË
Tuttoprato - Fara për lëndinë-1 Kg Pamjen më të mëdha

030201202

Bottos

Tuttoprato - Fara për lëndinë-1 Kg

PËR KOPSHTE TË REJA

Më shumë detaje

  • Poca manutenzione
  • Ombra
  • Velocità di insediamento

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 8 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 8 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,08 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.
100% e mallrave të freskëta

8,30 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

LlojetNjë microthermal
RezistencaBuona
Doza30-35 gram për metër katror
PërdorimiZonave rekrative, Kopshte dhe parqe
Periudha e mbjelljesShkurt, Mar, Apr, Mag, Giu, Lug, Ago, Set, Ott, Nov
Festuca rubra (%)40
Ryegrass, shumëvjeçare (%)60
Ikonat faraOmbra, Velocità di insediamento, Poca manutenzione
PaketimiSacco 25 kg
Pesha (Kg)1

Më shumë info

Përzierje të bukura cilësi, ideale për kopshte private, me sipërfaqe më së shumti në hije nga drurët gjetherënës dhe/ose zonat në zona të ftohta ekspozuar në Veri. Turf bërë nga kultivarëve evropiane të origjinës karakterizuar nga errësirë me të gjelbër të shkëlqyer edhe në të ftohtë të sezonit, në sajë të pranisë së Festuca rubra .

Në pjekurinë e plotë, Tuttoprato ajo ka një shumë të dendura, të bukura dhe të njëtrajtshme. Gjithashtu e përshtatshme për punë për të natyrës në lartësi më poshtë 1000 m.e slm, për çdo bar të rritjes ekonomike, teknike dhe/ose situatat e hije.

Calculator

Ju lutemi të hyjë në fushë për të llogaritur sasinë e nevojshme 

 njësi(s)

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojetNjë microthermal
RezistencaBuona
Utilizzo e dosaggio
Doza30-35 gram për metër katror
PërdorimiKopshte dhe parqe
PërdorimiZonave rekrative
Periudha e mbjelljesLug
Periudha e mbjelljesSet
Periudha e mbjelljesShkurt
Periudha e mbjelljesNov
Periudha e mbjelljesApr
Periudha e mbjelljesGiu
Periudha e mbjelljesAgo
Periudha e mbjelljesOtt
Periudha e mbjelljesMar
Periudha e mbjelljesMag
Composizione tipica
Festuca rubra (%)40
Ryegrass, shumëvjeçare (%)60
Dimensioni e peso
PaketimiSacco 25 kg
Pesha (Kg)1
Default
Ikonat faraPoca manutenzione
Ikonat faraOmbra
Ikonat faraVelocità di insediamento

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar