Olimpia - Farërat për lëndinë 5 Kg Shfaq të madhe

Olimpia - Farërat për lëndinë 5 Kg

030101204

Produkt i ri

P ALLR T ALL GJITHA PRDORIMET

Më shumë detaje

  • Rezistent ndaj sëmundjes
  • Shpejtësia e zgjidhjes

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 52 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 52 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,52 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

52,30 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përzierje e strukturës së shkëlqyeshme, ideale për kopshte private me sipërfaqe të përzier hije / dielli në zona të freskëta dhe kontinentale.

Turshi e bërë nga kultivarë me origjinë evropiane veriore, e karakterizuar nga ngjyra e gjelbër e ndritshme edhe në sezonin e ftohtë, falë pranisë së seleksionimeve speciale të Festuca rubra dhe Poa pratensis.

Në pjekurinë e plotë, është shumë e dendur, e shkëlqyeshme dhe uniforme. Tolerant i Mal Bianco, Filo Rosso, Spot Dollar dhe Microdochium nivale.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojetMICROTHERM
Rezistencai shkëlqyer
Utilizzo e dosaggio
Doza30-35 gramë për metër katror
PërdorimiKopshte dhe parqe
Periudha e mbjelljesi vendosur
Periudha e mbjelljesnëntor
Periudha e mbjelljesMar
Periudha e mbjelljesmaj
Periudha e mbjelljesgjilpërë
Periudha e mbjelljestetor
Periudha e mbjelljesshkurt
Periudha e mbjelljesprill
Periudha e mbjelljesqershor
Composizione tipica
Rubrika Festuca (%)30
Poa pratense (%)10
Ryegrass, shumëvjeçare (%)60
Dimensioni e peso
PaketimiSacco
Pesha (kg)5
Default
Ikonat faraRezistent ndaj sëmundjes
Ikonat faraShpejtësia e zgjidhjes

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

SEEDS fletë Data OLYMPIA

Perberja e perzierjes, këshilla teknike për mbjelljes dhe mirembajtjen e farë OLYMPIA Bottos.

Shkarkime (160.84k)