Smerald - Fara për lëndinë prej 5 Kg Shfaq të madhe

Smerald - Fara për lëndinë prej 5 Kg

030104204

Produkt i ri

PR ZONAT Q RESNDRORE

Më shumë detaje

  • Rezistent ndaj sëmundjes
  • me diell

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 68 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 68 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,68 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

68,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përzierje e strukturës së shkëlqyer ideale për zonat sportive ose zonat rekreative në diell të plotë në klimat kontinentale. Nuk rekomandohet në kushte të forta të hijeve.

Turshitë e bërë nga një përzierje e kultivarëve amerikanë, e karakterizuar nga një rezistencë e fortë ndaj stresit biotik dhe abiotik në përgjithësi (sëmundje, nxehtësi ekstreme, thatësirë, etj.) Dhe të tjera me origjinë evropiane rezistente ndaj shkeljeve dhe me mbirjes së hershme.

Smerald ka një ngjyrë të gjelbër të ndritshme. Në pjekurinë e plotë, është shumë e dendur, e shkëlqyeshme dhe uniforme. Isshtë tolerante ndaj Mal Bianco, Filo Rosso, Dollar Spot dhe Microdochium nivale.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojetMICROTHERM
Rezistencai shkëlqyer
Utilizzo e dosaggio
PërdorimiZonat rekreative
PërdorimiSipërfaqet sportive
PërdorimiZona të mëdha
Periudha e mbjelljesnëntor
Periudha e mbjelljesshkurt
Periudha e mbjelljesprill
Periudha e mbjelljesgjilpërë
Periudha e mbjelljestetor
Periudha e mbjelljesMar
Periudha e mbjelljesmaj
Periudha e mbjelljesi vendosur
Composizione tipica
Poa pratense (%)30
Ryegrass, shumëvjeçare (%)70
Dimensioni e peso
PaketimiSacco
Pesha (kg)5
Default
Ikonat faraRezistent ndaj sëmundjes
Ikonat farame diell

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data SEEDS fletë EMERALD

Përbërja e përzierje, këshilla teknike për mbjelljen dhe mirëmbajtjen e farave EMERALD Bottos.

Shkarkime (175.07k)