Venere - Farërat për lëndinë prej 5 Kg Shfaq të madhe

Venere - Farërat për lëndinë prej 5 Kg

030106204

Produkt i ri

PR ZONA T D VDEKUR

Më shumë detaje

  • Rezistent ndaj ndikimit
  • me diell
  • Shpejtësia e zgjidhjes

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 57 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 57 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,57 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

57,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përzierje me cilësi të shkëlqyeshme ideale për mbjelljen e të gjitha përzierjeve të linjës Zollaverde. Venere është ideale për sporte ose zona argëtuese në diell të plotë, duke treguar, nga ana tjetër, shfaqje më të vogla në zona me hije.

Turshi e bërë nga një përzierje e kultivarëve amerikanë dhe evropianë, rezistente ndaj shkeljes, konsumit dhe lotëve. Përzierje vetë-shëruese falë pranisë së Poa pratensis me rizoma të forta. Ngjyrë e gjelbër e ndritshme.

Në fazën e livadhit të pjekur, është shumë i dendur, i imët dhe i njëtrajtshëm. Tolerant i Mal Bianco, Filo Rosso, Spot Dollar dhe Microdochium nivale.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojetMICROTHERM
Rezistencai shkëlqyer
Utilizzo e dosaggio
Doza30-40 gr / m2
PërdorimiSipërfaqet sportive
PërdorimiZonat rekreative
Periudha e mbjelljesgjilpërë
Periudha e mbjelljestetor
Periudha e mbjelljesMar
Periudha e mbjelljesmaj
Periudha e mbjelljeskorrik
Periudha e mbjelljesi vendosur
Periudha e mbjelljesshkurt
Periudha e mbjelljesnëntor
Periudha e mbjelljesprill
Periudha e mbjelljesqershor
Composizione tipica
Poa pratense (%)10
Ryegrass, shumëvjeçare (%)90
Dimensioni e peso
PaketimiSacco
Pesha (kg)5
Default
Ikonat faraRezistent ndaj ndikimit
Ikonat farame diell
Ikonat faraShpejtësia e zgjidhjes

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

SEEDS fletë Data VENUS

Përbërja e përzierje, këshilla teknike për mbjelljen dhe mirëmbajtjen e farave fara VENUS Bottos.

Shkarkime (152.21k)