Gruri i zakonshëm i grurit - Farërat për lëndinë 500 g Shfaq të madhe

Gruri i zakonshëm i grurit - Farërat për lëndinë 500 g

021002314

Produkt i ri

P FORR MBROJTJEN / KALIMIN

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 12 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 12 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,12 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

12,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Fara e Bottos (Cynodon Dactylon) nga Bottos është një makro-specie që formon një shtresë kompakte, rezistente ndaj shkeljes intensive dhe thatësirës së zgjatur, ajo mbetet e gjelbër nga marsi deri në nëntor në të gjitha zonat mesdhetare deri në 45 ° C, me kusht që të jetë në diell të plotë.

Në dimër në 0 ° C kthehet në të verdhë. Përhapet përmes stonove që krijojnë një pallto të dendur dhe të vazhdueshme, madje edhe me një prerje të ulët.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojetMacroterma
Rezistencai shkëlqyer
Utilizzo e dosaggio
Doza10-20 gramë për metër katror
PërdorimiKopshte dhe parqe
Periudha e mbjelljeskorrik
Composizione tipica
Cynodon Dactylon (%)100

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...