Deti Mbretëror - Farërat për lëndinë prej 10 Kg Shfaq të madhe

Deti Mbretëror - Farërat për lëndinë prej 10 Kg

030405205

Produkt i ri

PR ZONAT Detare

Më shumë detaje

  • Rezistent ndaj sëmundjes
  • Jeshile e errët
  • Rezistent ndaj ndikimit

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 117 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 117 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,17 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

117,30 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përzierje e karakterizuar nga kombinimi i përhershëm mikro / makrotermal, jeshil i errët me cilësi të trashë. I pershtatshem per zonat bregdetare dhe bregdetare ne zonen Mesdhe. Jo i përshtatshëm për hije.

Përzierja karakterizohet nga përdorimi i gjeneratës më të fundit të kultivarëve të Bermuda Grass (Cynodon dactylon), të zgjedhura për ndërtimin e torfonave të imëta në zona të ngrohta me regjim të ulët ujitje dhe rezistencë maksimale ndaj shkeljes.

Mat që në pjekurinë dhe zhvillimin e plotë, ka një mbulim të shkëlqyeshëm i cili me kalimin e kohës, falë zhvillimit të grurit të përmirësuar të grurit, do të priret të arrijë një gjendje të
kompaktësia dhe densiteti i shërbimeve të mëdha dhe me kosto të ulët.

Tolerant ndaj njollës kafe të verës dhe Spot Vdekjes së Pranverës. Kampingu, parqet e makinave me bar, rrethrrotullimet dhe shtigjet e rrugëve zgjedhin Detin Mbretëror si shprehja teknike maksimale e
reference.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojetMacroterma
LlojetMICROTHERM
Rezistencai shkëlqyer
Utilizzo e dosaggio
Doza40-50 gr / m2
PërdorimiZonat e detit
Periudha e mbjelljesprill
Periudha e mbjelljesqershor
Periudha e mbjelljesgjilpërë
Periudha e mbjelljesmaj
Periudha e mbjelljeskorrik
Composizione tipica
Festuca arundinacea (%)80
Ryegrass, shumëvjeçare (%)10
Dimensioni e peso
PaketimiSacco
Pesha (kg)10
Default
Ikonat faraRezistent ndaj sëmundjes
Ikonat faraJeshile e errët
Ikonat faraRezistent ndaj ndikimit

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave ROYAL SEA

Përbërja e përzierje, këshilla teknike për mbjelljen dhe mirëmbajtjen e fisi ROYAL SEA Bottos.

Shkarkime (118.62k)