Nano tërfili - fara lëndinë 500 g Shfaq të madhe

Nano tërfili - fara lëndinë 500 g

TrifoglioNano500

Produkt i ri

ZONAT E KUFIZUAR RESTORE

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

9,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Farërat Bottos Trifolium krijojnë një bimë për mbulesë tokësore të përshtatshme për të formuar një qilim të trashë me mirëmbajtje të ulët. Në një pozicion me diell nuk kërkon prerje, e nevojshme në vend të kësaj në zonat me hije (një herë në muaj).

Shtë një bimë që nuk është shumë rezistente ndaj shkeljes dhe i reziston nxehtësisë vetëm nëse ujitet mirë.

Ideale për mbjellje nën pemë të mëdha ose në hapësira me hije.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojetMICROTHERM
Rezistencai shkëlqyer
Utilizzo e dosaggio
Doza25-30 gr / m2
Periudha e mbjelljesnëntor
Composizione tipica
Tërfili Xhuxh (%)100

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...